به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری برنا ، دکتر محمد فرانوش از برگزاری نهمین همایش سراسری انجمن خون و سرطان کودکان ایران از 27 تا 29 شهریور ما روابط عمومی انجمن خون و سرطان کودکان ایران ه در بیمارستان فوق تخصصی محک خبر داد و گفت: افزایش دانش پزشکان در زمینه تشخیص و درمان کودکان هدف عمده برگزاری این همایش است.

وی افزود: حدود 15 مهمان خارجی در این کنگره شرکت خواهند کرد و تا کنون 100 نفر برای حضور و سخنرانی اعلام آمادگی کرده اند.

دبیر انجمن خون و سرطان کودکان ایران  با بیان اینکه فراخوان ارسال مقالات تا 25 تیرماه تعیین شده است اظهار کرد: 12 امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان در همایش منظور می شود.

فرانوش ادامه داد: متخصصان خون، داخلی کودکان، رادیوتراپیست ها، جراحان، پاتولوژیست ها، داروسازان، پزشکان عمومی، آنکولوژیست ها، هماتولوژیست ها و پرستاران از جمله مخاطبان این کنگره هستند و پیوند مغز استخوان یکی از موضوعات اساسی مطروح در همایش خواهد بود.

وی در ادامه ضمن اعلام این خبر که در همایش پیش رو داروهایی که بتازگی برای درمان سرطان خون وارد بازار سلامت دنیا شده اند معرفی خواهند شد گفت: راجع به اثربخشی و نحوه تجویز این داروها صحبت خواهیم کرد، عمده این داروها تولید داخلی ندارند.

دبیر انجمن خون و سرطان کودکان ایران در پایان از برگزاری نهمین همایش سراسری انجمن خون وسرطان کودکان ایران و اولین کنگره بین المللی چالش ها در هماتولوژی و انکولوژی کودکان  از 25 تا 27 شهریور ماه در بیمارستان فوق تخصصی محک خبر داد و گفت:  علاقه مندان برای شرکت در همایش تا 25 تیرماه برای ارسال مقالات مهلت دارند و می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت http://iphos2015.com مراجعه و یا با شماره 66565795 تماس حاصل نمایند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: