به گزارش خبرگزاری برنا از قم، محمد رسول یزدیان دانش آموز مدرسه شاهد قدسی استعدادهای درخشان قم با اعلام نفرات برتر کنکور به عنوان نفر دوم رشته ریاضی فیزیک انتخاب شد.

وی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در قم گفت: روزانه به طور میانگین هفت ساعت درس می‌خواندم است و این رتبه بدون حضور در کلاس‌های کنکور محقق شده است و تنها از حضور و مشاوره معلمانم استفاده کرده‌ام.

رتبه دوم کنکور سراسری در رشته ریاضی فیزیک تصریح کرد: از آنجایی که معدل دیپلمم 20 بود و همیشه در آزمون‌های آزمایشی کنکور شرکت می‌کردم گمان می‌کردم که بتوانم یکی از رتبه‌های تک رقمی را از آن خود کنم.

یزدیان خاطرنشان کرد: لطف خداوند، حمایت‌های بی‌دریغ خانواده و کادر مدرسه سبب شد تا من بتوانم رتبه دوم رشته ریاضی فیزیک را در کنکور سراسری کسب کنم و باید از تمام کسانی که در این راستا من را یاری کرده‌اند تشکر کنم.

رتبه دوم کنکور سراسری در رشته ریاضی، رشته‌های برق و بیوتکنولوژی را هدف خود برای تحصیل در دانشگاه عنوان کرد و اظهار داشت: دانش آموزان و کسانی که قرار است در سال‌های آینده سد کنکور را پشت سر بگذارند توصیه می‌کنم همواره با تکیه به خدا و آرامش خاطر هدف خود را دنبال کنند تا به نتیجه مطلوب خود برسند.