به گزارش گروه حوادث خبرگزاری برنا، برای مهار این آتش سوزی، پنج اکیپ از ایستگاه های آتش نشانی در محل این حادثه حاضر شدند.

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران با دریافت خبر این حادثه در ساعت 23:55 شب گذشته، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 93، 101، 31، 2 را به همراه گروه امداد و نجات 12 به خیابان نظام آباد، خیابان رجبی رهسپار کرد.

108 (3)

محمدرضا وکیلی معاون منطقه شش عملیات آتش نشانی تهران گفت: این چاپخانه در سوله ای قرار داشت که ناگهان قسمت بالکن داخلی آن دچار آتش سوزی شد.

وی با اشاره به این که دود و شعله زیادی از این سوله به بیرون زبانه می کشید، افزود: درمجاورت محل آتش سوزی، چندین ساختمان مسکونی و یک انبار کاغذ و مواد قابل اشتعال وجود داشت که آتش نشانان بی درنگ پس از قطع جریان برق ساختمان، محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از لوله های آبرسانی از چندین سمت خود را به محل حادثه رساندند و در زمانی کوتاه، شعله های آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.

این مسئول عملیاتی آتش نشانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و آتش نشانان با سرعت عمل خود از گسترش بیشترآتش سوزی در داخل چاپخانه و همچنین سرایت آن به ساختمان های مجاور جلوگیری کردند.

 علت بروز این حادثه و نیز خسارات وارده از سوی کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی است