به گزارش خبرگزاری برنا از بیرجند، محمد حسن مجدی در گردهمایی مشترک مسئولان ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها در بیرجند، با بیان اینکه باید مقوله پیشگیری در کار حراست ها ،یک اصل و مبنا قرار گیرد، اظهار داشت: باید با ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، از سرمایه های مردمی و سازمانی حراست کنیم.

وی همکاری و ارتباط تنگاتنگ و نزدیک مردم و همکاران برای صیانت از جامعه و سازمان را یکی از موفقیت های خادمین نظام در ارتقای سطح امنیت و آرامش جامعه عنوان کرد و گفت: امیدواریم این همکاری ها با تعامل و مسئولیت پذیری همه بخش ها ارتقای بیشتری یابد.

مدیر کل حراست خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حراستی موفق است که پیشگیری سرلوحه کار آن باشد، افزود: حراست ورزش و جوانان از اهمیت بالایی برخوردار بوده، زیرا با قشر جوان و ورزشکار در ارتباط است.

مجدی با بیان اینکه برخورد امنیتی و تند در حراست ورزش و جوانان جواب نمی دهد، گفت: باید به جوان ها و قشر تحصیل کرده توجه ویژه شود.

وی مردم و جوانان را سرمایه های مهم کشور دانست و افزود: حراست به دنبال بالابردن کیفیت کار و برطرف کردن بسیاری از مشکلات است که باید همه همکاری داشته باشند.

مجدی به شعار سال مینی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: در اداره کل ورزش و جوانان باید اقدام و عمل صورت گیرد.

 انتهای پیام/