به گزارش خبرگزاری برنا از بیرجند، محمد عرب پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر ۲ کانون فرهنگی تربتی دائم در خراسان جنوبی دایر است، اظهار داشت: در راستای ساماندهی اوقات فراغت خانواده ها، جوانان و نوجوانان تحت حمایت۱۶ کانون موقت تابستانه و ۱۴ کانون پیروان ولایت کمیته امداد استان در تابستان امسال پیش بینی شده که فرزندان مددجوی تحت حمایت از برنامه های اوقات فراغت استفاده می کنند.

وی ادامه داد: فعالیت کانون های فرهنگی و تربیتی این نهاد از اوایل تیرماه آغاز می شود و افراد شرکت کننده از آموزش های اعتقادی، مهارت های زندگی، هم اندیشی، پرسش و پاسخ های عمومی، فعالیت های ورزشی، فنی و حرفه ای و فعالیت های هنری  بهره مند می شوند.

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی اردوهای تربیتی برای دانش آموزان را از دیگر برنامه های این کانون ها در طول تابستان دانست و گفت: این اردوها با حضور دانش آموزان، دانشجویان و خانواده های تحت حمایت این نهاد به مشهد مقدس برگزار می شود.

عرب ادامه داد: در سال جاری بیش از ۵ هزار نفر از برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی تربیتی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی بهره مند می شوند.

وی همچنین از آمادگی ۳۲ کانون فرهنگی تربیتی این نهاد برای سامان دهی اوقات فراغت تابستانه فرزندان مددجوی زیر پوشش خبر داد.

انتهای پیام/