به گزارش خبرگزاری برنا از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین علی رضایی بیرجندی در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز شرایط خاصی در جهان حاکم است، اظهار داشت: ما در برابر تاریکی‌های دنیا قرار داریم و پیام آسمانی پیامبران الهی نیز خارج کردن جهان از ظلمات است.

وی با تأکید بر اینکه تصمیمات ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید اجرایی و کاربردی شود، اظهارکرد: در حال حاضر با جنگ بزرگ فرهنگی دشمن مواجه هستیم و نباید نسبت به ظرفیت‌های موجود مأیوس شویم.

امام جمعه بیرجند تصریح کرد: جاذبه معنویت و دین اسلام خاموش شدنی نیست و برای مقابله با ناتوی فرهنگی دشمن راهکارهای عملی بدهیم.

رضایی بیرجندی افزود: جبهه‌ای که در آن قرار داریم جبهه حق و باطل است و جغرافیا و مرزی هم ندارد و لزوم مراقبت همه افراد اعم از مسئولین و خانواده‌ها را می‌طلبد.

وی با اشاره به اینکه با اقدامات غیرقانونی با جدیت برخورد شود، گفت: مدیران دارای دو شخصیت حقیقی و حقوقی هستند که براساس آن وظایفی دارند که باید موارد مربوطه را دنبال و مراقبت کنند.

امام جمعه بیرجند به‌طور اختصار به یکی از مصداق‌های سوء استفاده از بیت المال اشاره کرد و گفت: از ماشین‌های اداری در ساعات غیراداری و غیر ضروری نباید استفاده شود.

رضایی بیرجندی با تأکید بر اینکه دانشگاه جای برگزاری کنسرت نیست، تصریح کرد: برگزاری کنسرت در محیط‌های آموزشی، علمی، فکری و اندیشه‌ای مجاز نیست و متولیان امر از صدور مجوز در این زمینه خودداری کنند.

انتهای پیام/