به گزارش خبرگزاری برنا از بیرجند، بهمن کهن‌ترابی صبح امروز در دیدار با مسؤول و اعضای هیأت کوهنوردی استان، اظهار داشت: شهرستان قاینات از ظرفیت‌ها و استعدادها و همچنین سرمایه انسانی بسیار خوبی در زمینه‌های ورزشی برخوردار است.

وی افزود: تلاش همه مسؤولان و متولیان امر بر این است که بستر و زمینه بروز استعدادها و توانمندی‌های جوانان شهرستان در زمینه‌های مختلف ورزشی فراهم شود.

فرماندار قاین تصریح کرد: با توجه به مسائل مختلف، هر چند دولت با مشکلات مالی مواجه است اما اداره ورزش و جوانان باید در رابطه با تأمین هزینه‌های مربوطه نهایت تلاش را انجام بدهد.

کهن‌ترابی بیان داشت: در این راستا با توجه به مشکلات موجود، بارها به مسؤولان امر متذکر شده‌ایم که برای برون‌رفت از وضع موجود، باید با هماهنگی شهرداری‌ها با احداث بنا در زمین‌هایی که در حاشیه میادین و سالن‌های ورزشی بلااستفاده است، درآمدزایی کنند تا گوشه‌ای از مشکلات مالی هیأت‌ها و تیم‌های ورزشی تأمین شود.

وی با اشاره به اینکه ورزش نقش بسیار مهمی در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد، تأکید کرد: هر چه به ورزش و تقویت تیم‌ها و هیأت‌های ورزشی بیشتر توجه کنیم، در واقع آسیب‌های اجتماعی کمتری متوجه جامعه ما خواهد بود و این امر سبب خواهد شد، جوانان، نوجوانان و دیگر اقشار مردم کمتر به سمت و سوی اعتیاد و دیگر آسیب‌های اجتماعی روی آورند.

انتهای پیام/