به گزارش خبرگزاری برنا،حمید حلاج‌فرد  در این باره اظهار داشت: کارمزد پیمانکاران بهره‌بردار که از سال 93 تغییری نکرده است کفاف هزینه‌های جاری و متفرقه جایگاه CNG را نمی‌دهد.

شهردار فردوس افزود: این امر موجب زیان‌ده بودن جایگاه شده است در حالی که هزینه‌های جاری از قبیل حقوق و دستمزد، آب، برق، گاز، روغن، تعمیرات و لوازم یدکی و غیره افزایش یافته است اما کارمزد جایگاه‌دار اضافه نشده است که خواستار بررسی موضوع توسط شرکت پخش فراورده‌های نفتی هستیم.

حلاج‌فرد در ادامه از پیگیری موضوع توسط فرمانداری و تقسط مبلغ بدهی پیمانکار بابت هزینه برق و گاز معرفی تشکر کرد و از مردم و شهروندان فردوس بابت اختلالات پیش آمده و قطع گاز جایگاه میدان امام رضا(ع) عذرخواهی کرد.

وی تصریح کرد: قرارداد جدید پیمانکار و بهره‌بردار به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که در آینده هزینه گاز مصرفی و قبوض برق به موقع پرداخت شود و جایگاه‌های فردوس با مشکل قطع برق و گاز روبه‌رو نگردند.

شهردار فردوس خاطرنشان کرد: جایگاه فروش گاز CNG شهرداری فردوس واقع در حاشیه بلوار امام رضا(ع) که به علت بدهی شرکت پیمانکار تعطیل شده بود با پیگیری شهرداری و همکاری فرمانداری، اداره برق و اداره گاز شهرستان فردوس بعد از یک ماه تعطیلی دوباره شروع به فعالیت کرد.