به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، نشست انتخاب رئیس مجمع هیات تنیس روی میز خراسان جنوبی با حضور نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، اصحاب رسانه و نمایندگان ورزشکاران و داوران هیأت تنیس روی میز استان در سالن جلسات خانه جوان برگزار شد..

نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز در این نشست گفت: ورزش تنیس روی میز در سال‌های گذشته حرکت روبه رشدی را تجربه می‌کند و در سال ۱۳۹۷ مدال بازی‌های آسیایی جاکارتا را داشتیم که آقای نوشاد عالمیان این افتخار را برای ورزش کشور کسب کرد.

بهنام حبیب زاده افزود: برای نخستین بار در آسیا در میانمار مقام سوم را کسب کردند و این مقام در آسیا کمتر از مسابقات جهانی نیست چون در این مسابقات کره جنوبی را شکست دادیم و این نشان دهنده این است که ورزش ما در حال توسعه است.

وی اظهار داشت: شاید چون برنامه‌های مدونی از طرف داوطلبان ریاست هیأت تنیس روی میز ارائه نشد اعضا قانع نشدند، اگر اختلاف نظری وجود دارد باید آن را رفع کرد و من امیدوارم در دوره‌ای که الان هستیم دغدغه‌ها را شنیده و مسیر را برای رشد بیشتر هیأت تنیس روی میز خراسان جنوبی فراهم کنیم چون استان این ظرفیت را در گذشته داشته و شرایط خوبی دارد اما باید پیشرفت بیشتری را با برنامه محور بودن داشته باشد.

نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز بیان کرد: فدراسیون تنیس روی میز کشور حمایت خود از هیأت استان را بیشتر می‌کند تا مسیر تنیس روی میز خراسان جنوبی رو به رشد باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی هم در این نشست گفت: امروز یک نظام و برنامه ای را در حوزه مدیریت استان حاکم کردیم و همه سالن‌های ورزشی را از هیأت‌های ورزشی استان گرفته و در اختیار شهرستان‌ها قرار دادیم و از هیأت‌های استانی تقاضای برنامه ریزی کردیم اما هنوز ۱۰ هیأت ورزشی تقویم آنها تکمیل نشده است.

مهران سرپرست افزود: تمرکز از مرکز استان گرفته شده و توزیع منابع بر اساس نگاه و نظرات رئیسان اداره‌های ورزش و جوانان در سطح شهرستان ها است.