به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، مراسم گرامیداشت 17 مردادماه به مناسبت روز خبرنگار به همت علی اربابی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزار شد.

اربابی با بیان اینکه  شغل خبرنگاری حیطه وسیعی را در بر می‌گیرد و مخاطرات فراوانی دارد عنوان کرد: خبرنگاران همیشه در همه صحنه‌ها در خط مقدم هستند و تلاش زیادی می‌کنند. وی بیان کرد: خبرنگار به دلیل احقاق حق مردم خودش را در معرض خطر قرار می‌دهد و در خط مقدم آن موضوع را بیان می‌کند و با اصرار ورزیدن پاسخ خود را می‌گیرد. اربابی با اشاره به اینکه خبرنگاری یک شغل پویاست تصریح کرد: در حرفه خبرنگاری ادبیات و هنر وجود دارد و شغل خبرنگاری شغل حساس و مهمی است. مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در برخی مواقع موضوع و مشکل قابل رفع نیست اما با پیگیری‌های یک خبرنگار و رسانه به نتیجه می‌رسد که نشان از جایگاه بالای یک رسانه دارد. مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر یک خبرنگار به درستی کار خود را انجام ندهد تبعات آن نیز بسیار سنگین خواهد بود یادآور شد: دقت نظر در کار خبر بسیار مهم است.

اربابی با تاکید بر اینکه خبرنگار باید آنچه انجام می‌دهد برای احقاق حق مردم باشد و اهداف کلان را پیگیری کند اظهار داشت: یک خبرنگار نباید در مبنای احساسات ورود پیدا کند. وی خاطرنشان کرد: خبرنگار خوب خبرنگاری است که اگر در یک حوزه تخصصی ورود پیدا می‌کند اطلاعات او در آن حوزه باید به روز باشد.

بیمه

بیمه سلاامت

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: