به مناسبت 17 مردادماه جشن روز خبرنگار به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات خراسان جنوبی در باغ عماررت شوکت آباد برگزارشد.

 

ناصر نبی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با گرامیداشت روز خبرنگار بیان کرد: روز خبرنگار ارج نهادن به قلم و فرهیختاگان حرمت قلم است و روز خبرنگار روز مردم است چرا که خبرنگار صدای مردم است.

وی با اشاره به اینکه همه ما مسئولان باید پاسخگو صادق به خبرنگاران و مردم باشیم افزود: عشق بی منت به مردم و دغدغه به نظام و علاقه توسعه جانبه به استان در خبرنگار است.

نبی زاده با بیان اینکه سالی که گذاشت سال پر مشکل مطبوعات و خبرنگاران بود ادامه داد: دشمن با تمام قوا بر علیه نظام به بلند شده است که مطبوعات با تمام قوا برای مقابله با آنها در کنار مسولان پاسخ قاطعانه ای به دشمنان دادند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان ینکه در 3 ماه گذشته 230 میلیون تومان یارانه و 23 تن کاغذ یارانه در اختیار مطبوعات قرار گرفته است بیان کرد: بیش از 8 کارگروه آموزشی در سال گذشته برای خبرنگاران برگزار شده است.

وی بیان کرد:کار ساخت خانه مطبوعات تخصیص داده شده است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

خبرنگاران خراسان جنوبی خانه دار خواهند شد

 

سمانه سالاری مدیرعامل خانه مطوبوعات خراسان جنوبی در جشن روز خبرنگار بیان کرد: شاهد سختی کار خبرنگاران هستیم.

وی با اشاره به اینکه  تمام سعی ما برای برطرف کردن مشکلات خبرنگاران بوده است افزود: دوره های  آموزشی مختلفی برای خبرنگاران  برگزار شده است.

وی با تاکید براینکه سانس های ورزشی، خدمات فرهنگی و اجتماعی ورزشی در اختیار خبرنگاران قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی  جز اولین استان های کشور است که خانه مطبوعات خواهد داشت.

وی از استاندار و فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

سالاری مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی

نبی ازده

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: