به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، طی پیامی مهران سرپرست، 17 مردادماه روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح می باشد:
خبرنگاران به راستی تجسم امانت و وظیفه‌شناسی‌اند و این فعالان رسانه ای با ارزش ترین فرصت را برای اطلاع رسانی به افکار عمومی در اختیار دارند و می توانند با بهره گیری از قلم و رسانه، گام های ارزنده ای برای اعتلا و پیشرفت استان خراسان جنوبی بردارند.
بدون شک رشد و توسعه جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی بخشی به مردم است و ۱۷ مرداد فرصت مغتنمی است تا ضمن تبریک روز خبرنگار به راهیان راستین خدمت به فرآیند خبر رسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، زحمات مجدانه و تلاش‌های صادقانه را پاس بداریم.
لازم می دانم مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش های خستگی ناپذیر خبرنگاران صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی، روزنامه ها و خبرگزاریها، به ویژه خبرنگاران بخش فرهنگی و ورزشی که در انعکاس اخبار و دست آوردهای اداره کل ورزش و جوانان، سعی فراوان داشتند، اعلام دارم .

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی و ورزشی استان موفق و موید باشید

 

 
 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: