به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، مراسم اختتامیه جام خوشه چین که با دستور وزیر ورزش و جوانان در کلیه روستاها و مناطق عشایری آغاز شده بود امروز با حضور حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان، ناصر خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و نفیسه نخعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد.

حسن عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با گرامیداشت هفته دولت بیان کرد: برای اولین بار در ایران به دستور وزیر این جشنواره به نام روستاییان و عشایر کشور نامگذاری شد.  وی با اشاره به اینکه از 150 ورزشکار در این دوره ها تجلیل خواهند شد افزود: در این دوره از مسابقات بانوان خوش درخشیدند گفت: این مراسم نتیجه تلاش مسوولان ورزشی است که استعدادیابی و زمینه رشد ورزشکاران را فراهم کرده است.  عزیزی بیان کرد : با برگزاری مسابقات جشنواره ها بتوانیم فضای خوبی برای انسجام و نشاط اجتماعی فراهم کنیم.  مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تاکید کرد: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی جشنواره جام خوشه چین با برگزاری مسابقه ای متوازن و پایدار برگزار شد که در این دوره 10 هزار ورزشکار شرکت کردند. 

وی خاطر نشان کرد: در 16 شهریور ماه سالجاری مسابقات ورزش همگانی از 6 استان کشور در شهرستان های قائنات و بیرجند سرایان برگزار می شود.  وی با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات نقطه عطفی برای رشد و استعدادیابی جوانان را فراهم خواهد کرد ادامه داد: امیدواریم بتوانیم نشاط اجتماعی خوبی در استان فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد: در این مراسم 26 دستگاه خودرو حامل اقلام ورزشی با اعتبار 250 میلیون تومان در روستاهای استان توزیع می شوند. وی خاطرنشان کرد: این اقلام بزرگترین کاروان توزیع تجهیزات ورزشی در استان است. وی گفت:10 کاروان دیگر که استاندار در سفر به شمال شهر بیرجند وعده داد بود به مساجد شمال شهر بیرجند توزیع خواهند شد. عزیزی خاطرنشان کرد: توزیع متوازن اقلام ورزشی و ایجاد فضای با نشاط اولویت وزارت ورزش و جوانان است.

عزییزیزی

عزییزیی

عیزیزیزی

عزیزییییزز

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: