به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی؛ دومین جلسه ستاد انتخابات مجامع سمن‌های ذیل اداره کل ورزش و جوانان  و با حضور حسن عزیزی، مدیرکل و نماینده استانداری و جمعی از کاندیداها این دوره از انتخابات برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم استان همیشه در انتخابات سیاسی کشور حضور پررنگی و مشارکت اجتماعی بالایی دارند عنوان کرد: دومین انتخابات مجامع سمن‌های ذیل وزارت ورزش و جوانان با حضور نماینده وزارت در ظهر 18 آبان‌ماه برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه مجامع سمن‌ها تشکل‌های مردم نهاد و نماینده جوانان در استان و کشور هستند تا بتوانند مطالبه‌گری و خواسته‌های به حق آنها را بیان کند افزود: جوان باوری و جوان یاوری یکی از شعار دولت تدبیر و امید است که وزارت ورزش و جوانان با راه اندازی مجامع استانی و ملی به این شعار جامعه عمل پوشاند. عزیزی با تاکید براینکه سال گذشته یک میلیارد و 205 میلیون تومان به سمن‌ها تخصیص داده ایم خاطرنشان کرد: تخصیص اعتبار به سازمان های مردم نهاد در جهت کمک به دولت بوده است.

عزیزی با بیان اینکه مهمترین هدف ما بعد از انتخابات استانی مجامع سمن‌ها تدوین سند توسعه فرابخشی حوزه جوانان با محوریت شهرستان‌هاست بیان کرد: چراکه این سند می‌تواند با محوریت جوانان در توسعه استان نقش بسزایی را ایفا کند.

 مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اهداف وزارت ورزش و جوانان بین المللی کردن مجامع سمن ها است ادامه داد: این مجامع بین المللی در جهت اهداف جهان اسلام و ارتباطات بین الملل سیاست ها و برنامه هایی را عملیاتی خواهند کرد.

وی در پایان تاکید کرد: با تلاش‌های وزیر محترم و معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان دومین انتخابات مجامع ملی سمن ‌ها در مشهد مقدس برکزار می‌شود که این نشان از توجه ویژه دولت به جوانان است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: