به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، اولین نشست صمیمی دومین مجمع سمن های جوانان خراسان جنوبی با عباسعلی بهاری مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.

تکتم سیدابادی رئیس مجمع سمن های جوانان خراسان جنوبی عنوان کرد: حضور جوانان در عرصه های مختلف یک خواسته آرمانی و غیر عینی نیست بلکه این خواسته از نقش آفرینی جوانان در کلیه بزنگاه های تاریخی از جمله پیروزی انقلاب اسلامی و 8سال دفاع مقدس نشات میگیرد.

وی با اشاره به اینکه باید پرهیز از جوان هراسی و نهادینه شدن جوان باوری و جوان یاوری از اهمیت بالایی برخوردار باشد افزود:سمن ها به عنوان حلقه وصل مردم به حکومت نیازمند توسعه در حوزه های مختلف هستند و عدم اعتماد دولت مردان به توانایی ها و ظرفیت جوانان در تصمیم سازی و تصمیم گیری مشکلات متعددی برای جوانان ایجاد کرده است.

رئیس مجمع جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: در جهت ارتقا و معرفی سمن ها به ویژه خانه جوان مرکز استان و شهرستان ها در نظر داریم  تعامل با سازمان های مردم نهاد وزارت کشور و دیگر سمن ها را داشته باشیم.

سیدآبادی ادامه داد: تفاهم نامه ای بین مجمع جوانان و خانه سازمان های مردم نهاد به دستور جناب اقای عزیزی تنظیم شده  است که منجر به افزایش تعاملات بین مجمع جوانان و خانه تشکل ها می شود. وی از رونمایی صندوق حمایت از جوانان در دهه فجر خبرداد و گفت: برنامه های ویژه برای دهه فجر و افزایش تعاملات دستگاه های اجرایی با سمن ها داریم که از شما به عنوان مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری تقاضای همکاری داریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: