به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، ولی الله حیاتی در نشست پیگیری طرح نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در مراکز پر ریسک، اظهار داشت: به دلیل حساسیت شرایط برای مشاغل پر ریسک در سطح استان یک مدیر تعریف کرده ایم که امور را پیگیری کند.

حیاتی در جمع روسای کمیته های ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا افزود: در حوزه ادارات به خصوص ادارات خدمات رسان باید نظارت‌ها تشدید یابد و همچنین در حوزه خدمات شهری کلیه پارکها ، تفرجگاه ها و بوستان‌ها تا اطلاع ثانوی در سراسر استان تعطیل است.

وی ادامه داد: با توجه به بازیدهای صورت گرفته در خصوص اتوبوس های درون شهری پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت می‌شود اما باید در این حوزه نیز نظارت تشدید شود و همچنین دست فروشان نیز باید مدیریت شوند.

وی تاکید کرد: در کارگاه های عمرانی نیز باید کارکنان به تجهیزات پزشکی بهداشتی مجهز شوند و همچنین خدمات انحصاری دفاتر بین دفاتر پیشخوان سرشکن شود تا از تجمع مردم جلوگیری شود.

حیاتی در بخش پایانی سخنان خود اشاره داشت: تعداد نمونه گیری ها در سطح استان افزایش یافته است و این باعث می شود که زودتر به وضعیت سفید برسیم چرا که مبتلا به بیماری شناسایی و قرنطینه می شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: