به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ حسین فرخنده در جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت اظهار کرد :150 موسسه فرهنگی خراسان شمالی برای برگزاری مراسمات دهه کرامت سال جاری برنامه های خود را ارائه کردند.

وی افزود : در سال گذشته همزمان با  ایام دهه کرامت 400 عنوان برنامه در استان به اجرا درآمد و مورد استقبال قرار گرفت و امسال نیز علاوه بر ظرفیت موسسات فرهنگی استان از مشارکت پایگاه های بسیج و همت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان  به لحاظ کیفی سازی برنامه های دهه کرامت استفاده می شود.

فرخنده در تشریح برنامه های دهه کرامت سال جاری گفت : راه اندازی کاروان شادی در سه شهرستان بجنورد، اسفراین و شیروان همزمان با میلاد حضرت معصومه (سلام الله علیها)  و نیز در شب میلاد حضرت رضا (علیه السلام)، تکریم امامزادگان، برگزاری جشنواره  و پویش فرهنگی هنری فدای دخترم،  برگزاری نشست های ادبی مجازی، استقبال از خدام رضوی از جمله برنامه های دهه کرامت خراسان شمالی می باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد :  اجرای طرح زیر سایه خورشید، برگزاری 57 جشن محوری میلاد امام رضا (علیه السلام) در 57 مسجد مزین به نام مبارک آن امام همام در استان و نیز برگزاری رزمایش مواسات و کرامت مؤمنانه و دستگیری از خانواده های نیازمند از از سایر برنامه های دهه کرامت است. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: