به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، سردار علیرضا مظاهری  با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی و اطلاع از وقوع یک مورد اختلاس و یک مورد زمین خواری در سطح استان بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان به محض اطلاع از صحت وقوع این جرائم بلافاصله اقدامات فنی و پلیسی خود را در این زمینه آغاز کردند، افزود: با تلاش مستمر و بدون وقفه کارآگاهان 2 نفر متهم در این رابطه دستگیر و به مقر پلیس آگاهی استان منتقل شدند. 

این مقام ارشد انتظامی در استان با بیان اینکه با دستگیری این 2 نفر پرده از راز یک فقره پرونده اختلاس و یک فقره پرونده زمین خواری برداشته شد، تصریح کرد: ارزش ریالی این پرونده ها 3 میلیارد و 312 میلیون ریال برآورد شده است. 

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه هر دو متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: برخورد با جرائم اقتصادی با نهایت جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان عزیز نیز همواره انتظار می رود در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: