به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ علی بیگ زاده با اشاره به اهمیت پرداخت شایسته به برگزاری هفته دولت گفت: در شرایط کنونی که از طرفی درگیر ویروس کرونا هستیم و از طرفی دشمنان نظام همه جانبه در تقابل با نظام قرار دارن، عملکرد روابط عمومی ها بسیار حساس و انعکاس خدمات نظام به مردم بویژه در ۸ سال اخیر توسط روابط عمومی ها تاثیر بسزایی در افزایش انسجام و وحدت و امید بهشی به مردم می شود.

 دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد یاس و نا امیدی در مردم افزود: روابط عمومی ها از همه ظرفیت های ارتباطاتی و رسانه ای موجود برای بازگو کردن خدمات دولتمردان و برگزاری هفته دولت استفاده کنند.

وی با اشاره به سبک مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر افزود: سبک مدیریتی این شهیدان الگوی مناسبی برای تقویت وحدت، همدلی و انسجام بخشهای مختلف جامعه است که باید به آن توجه کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با اشاره به برگزاری نمایشگاه مجازی دستاوردهای دولت هفته دولت امسال افزود: تعیین روزشمار مختص دستگاههای اجرایی در هفته دولت، تبلیغات محیطی و تکریم خانواده های شهدا،جانبازان و ایثارگران را از جمله برنامه های روابط عمومی ها در هفته دولت خواهد بود.

 وی در خصوص بهره برداری از طرح های مختلف در هفته دولت افزود: با حضور یکی از مسئولان ارشد نظام طرح های هفته دولت بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: