به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، وی با اشاره به اینکه در بررسی ظاهری جسد، یک زخم عمیق بر روی سینه متوفی مشهود بود، افزود: دختر این فرد با مراجعه به کارآگاهان اعلام داشت که که پدرش در زمین های اطراف مشغول کار بوده و توسط افراد نا شناس بر اثر ضربه ابزار کشاورزی فوت می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به مشکوک بودن وضعیت جسد و احتمال وقوع قتل، کارآگاهان پلیس آگاهی به همراه ماموران پاسگاه گلیان برای مشخص شدن زوایای پرونده به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

سرهنگ رستگار با بیان اینکه در تحقیقات نامحسوس انجام شده مشخص شد که صبح روز حادثه، درگیری بین مادر و فرد متوفی رخ داده، یاد آور شد: در حین درگیری، پسر خانواده با پدرش درگیر می شود که پس از بازرسی و بازبینی بدنی جسد آثار درگیری و خونمردگی در قسمت پشت بدن محرز بود.

وی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی، پسر خانواده دستگیر و برای انجام تحقیقات به مقر انتظامی منتقل می شود، گفت: وی در تحقیقات و بازجویی های فنی و پلیسی ماموران به قتل پدرش اعتراف می کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در نهایت پس از تکمیل پرونده، مراتب به همراه متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس در تمام صحنه ها با قدرت و هوشیاری بالا وارد می شود و هیچ جرمی از نگاه و چشم تیز بین پلیس پنهان نخواهد ماند و از شهروندان عزیز نیز همواره انتظار می رود تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: