به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، مجید الهی راد افزود:  در سال گذشته ۴۵۰ خانوار مددجوی مستاجر از خدمت اجاره‌بها بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به این که هم اکنون ۸۰۰ خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد مستأجر هستند ، اظهار کرد: سال گذشته  کمیته امداد استان یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال به ۴۵۵ مددجوی فاقد منزل مسکونی ساکن در منازل استیجاری پرداخت کرده است.

 وی افزود: از ابتدای سال جاری  ۶۵ هزار و ۵۳۴ مورد درخواست ثبت شده است که از این تعداد حدود  هزار و ۱۴۰ مورد در حوزه مسکن بوده است.

الهی راد با اشاره به شرایط سخت خانوارهای مستاجر برای تامین هزینه ها و اجاره مسکن در سال جاری گفت: کمیته امداد امسال نیز به صورت بلاعوض و یا در قالب وام های قرض الحسنه به این خانوارها کمک اعطا می کند که امیدوار هستیم نیکوکاران همانند هر سال یاری گر این نهاد در تامین هزینه های مسکن نیازمندان باشند.

وی همچنین از ساخت و تعمیر پنج هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی برای خانوارهای تحت حمایت این نهاد طی سال ۹۸ خبر داد و گفت:از مجموع اقدامات عمرانی سال قبل حدود سه هزار و ۵۰۰ مورد ویژه مددجویان سیل‌زده و باقی‌مانده نیز برای خانوارهای عادی تحت حمایت این نهاد انجام‌شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: