به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ سرهنگ  مقصود رستگار  در تشریح جزئیات این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح شهر بجنورد از اوایل مرداد ماه 1399، موضوع  به صورت جدی در دستور کار گارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. 

وی افزود: در بررسی صحنه های وقوع وکشف خودروها  سرقتی مشخص گردید سارق یا سارقین پس از سرقت خودروهای مدل پایین آنها را به حاشیه شهر و  در را ههای فرعی برده و پس از سرقت قطعات و محتویات ، خودروها را  بصورت بلاصاحب رها میک ردند. 

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در این راستا دو نفر از سارقان سابقه دار شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر ،به مقر پلیس آگاهی دلالت که در بازجویی های فنی سارقان به 4 فقره سرقت خودرو پراید اعتراف و عنوان کردند پس از شناسایی خودروهای مدل پاییین و فاقد تجهیزات ایمنی به حاشیه شهر برده و قطعات آن را جدا و به فروش می رساند و بلاصاحب رها می کردند. 

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به دستگیری دو نفر مالخر در این زمینه و معرفی متهمان به مرجع قضائی به دارندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: حتی الامکان خودروی خود را در پارکینگ پارک کنند و در صورتی که مجبور به پارک خودرو در خیابان یا کوچه باشند، وسائط نقلیه خود را به سیستم های پیشگیری از سرقت مانند دزدگیر، سوئیچ مخفی و ... مجهز کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: