به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ سردار ابوالقاسم چمن در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس  اظهار کرد:دفاع مقدس در واقع تجلی گاه فرهنگ مقاومت ، اتحاد  و ایثار و شهادت است.

وی افزود : ۸ سال دفاع مقدس در سایه ولایت رهبری و همبستگی مردم، بااقتدار نیروهای مسلح شکوفایی بخش‌های مختلف کشور را رقم زد.

چمن تبیین معارف و ترویج ارزش‌های شهدا و ایثارگران در جامعه را باعث پیش برد اهداف نظام در برابر سلطه گران دانست و گفت: ایستادگی برابر دشمن بافرهنگ عاشورایی دفاع مقدس امکان‌پذیر است زیرا این ۸ سال مظهر ایستادگی مردم، امام و مسئولان برابر تهاجم همه‌جانبه دشمنان بود.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با تأکید بر اتحاد کلمه و وحدت در دفاع مقدس تصریح کرد: اکنون نیز با همان روحیه، مجموعه بسیج محرومیت‌زدایی را به‌عنوان یکی از رسالت‌های اصلی خود قرار داده است.

وی با تشریح برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ۴۰۳ عنوان برنامه در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در خراسان شمالی تعریف‌شده که طی آن ۲۱۲ برنامه در سطح نواحی و شهرستان‌های ۸ گانه استان اجرایی می‌شود.

وی از برگزاری هفته دفاع مقدس ویژه خراسان شمالی نیز خبر داد و افزود: این برنامه از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان ماه با محرومیت نقش‌آفرینی خراسان شمالی در دفاع مقدس اجرایی می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: