به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، دکتر محمد علی شجاعی در برنامه تلویزیونی پلاک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس از شبکه اترک استان گفت: مردم باید برای حفظ جان خود و عزیزانشان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

شجاعی با تاکید بر اینکه شیوع و اپیدمی ویروس کرونا تمام جهان را درنوردیده و نمی توانیم زندگی را تعطیل کنیم، افزود: حفظ جان و سلامت مردم به ما می گوید پروتکل های بهداشتی را باید رعایت کنیم. 

وی خبر داد: از ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خواسته ام با تحلیلی دقیق نقص ها و اشکالات ناشی از افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا بررسی و آسیب شناسی کند تا در صورت نیاز نقاط مشکل زا برای حفظ جان مردم تعطیل شود. 

شجاعی با اشاره به اینکه ۴ شهرستان استان در وضعیت قرمز هستند و در کل تعداد مبتلایان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا در استان در حال افزایش است، گفت: بعد از آسیب شناسی اگر به نتیجه برسیم باید حوزه ای تعطیل شود مدیر مربوطه باید پاسخگو باشد.

وی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در حمل و نقل عمومی کم و حدود ۳۰ درصد است از شهرداران خواسته ایم به این موضوع توجه ویژه داشته باشند و ما نیز ورود می کنیم تا اجباری برای حفظ دستورعمل های بهداشتی به وجود بیاید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: