به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، دکتر«علیرضا رحیم نیا» افزود: برخی اقدامات باید از سوی وزرات خانه گسترش پیدا کند اما دانشگاه نیز باید به جایگاهی برسد که نیروهای طرحی اعزامی استان پس از اتمام طرح ماندگار شوند.

وی با بیان این که وزرات خانه اجازه گسترش رشته های تخصصی با حداقل امکانات را نیز می دهد، اضافه کرد: اگر استان دارای حداقل ها باشد می تواند رشته های تخصصی را راه اندازی کند و حداقل ها نیز ماندگاری نیروهای تخصصی در استان است.

وی با بیان این که دانشگاه علوم پزشکی متعلق به تمام استان است، ادامه داد: استانداری و نمایندگان می توانند در تامین بودجه ها مساعدت های مفیدی داشته باشند و با هم افزایی، انرژی ها در مسیر واحدی قرار می گیرند.

وی خواستار حمایت از سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان توسط مدیران استان شد و ادامه داد: تلاش می کنم تا با حمایت های وزارت بهداشت، خراسان شمالی در حوزه بهداشت و درمان به جایگاه واقعی خود برسد.

گفتنی است در پایان این مراسم از دکتر «سید احمد هاشمی» به پاس دو سال خدمات شایسته و ارزنده با اهداء لوح، تقدیر و تشکر شد و دکتر «سید جواد پورنقی » نیز به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی معرفی شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: