به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، آیین رونمایی از نرم افزار قرآنی «مبین» که به معرفی فعالان این عرصه می پردازد، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد رونمایی شد.

این گزارش حاکی است، این نرم افزار با بهره گیری از اطلاعات جمع آوری شده و مصاحبه با حدود 250 نفر از فعالان قرآنی استان تهیه شده و نسخه آزمایشی آن از هم اکنون قابل دریافت و نصب است.
بر اساس این گزارش،اطلاعات فعالان قرآنی استان در رشته های حفظ، قرائت و سایر رشته ها، صفحه اخبار و اطلاعیه های قرآنی جهت دسترسی سریع تر مخاطبین و جامعه هدف به آخرین فراخوان ها و اطلاعیه ها و امکانات جانبی شامل قرائت های برگزیده از قاریان بین المللی، کتابخانه الکترونیکی، گالری تصاویر قرآنی و امکان دسترسی به پایگاه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مهم ترین بخش های این نرم افزار است.
لازم به ذکر است، یکی از بخش های مهم این نرم افزار، فرم تصحیح و تکمیل اطلاعات فعالان قرآنی استان به دلیل اهمیت به روز رسانی این محصول و بهره مندی مخاطبان از اطلاعات کامل و جامع، جهت ارسال و اصلاح مشخصات فعالان قرآنی درج شده و یا افراد جدید، در نظر گرفته شده است.
گفتنی است همه فعالان قرانی استان می توانند برای درج مشخصات خود در این اپلیکیشن، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال کنند تا پس از تائید دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در به روزرسانی های آتی اپلیکیشن، منتشر شود.
فعالان قرآنی می توانند جهت دریافت اپلیکیشن می توانند به پورتال اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی به آدرسhttps://khsh.farhang.gov.ir/fa/mobin مراجعه نمایند‌.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: