خدمات دهی ۷۷۳ دستگاه ناوگان عمومی مسافری در ایام نوروز

خدمات دهی 773 دستگاه ناوگان عمومی مسافری در ایام نوروز

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از بازدید پایانه های عمومی مسافری و پارک سوارهای استان به منظور رفع نواقص و آمادگی این اماکن برای ایام نوروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، سعید سبحانی گفت: این اداره کل با همکاری نمایندگان شهرداری ها و تشکل های صنفی از 5 پایانه عمومی مسافری در شهرستان های فاروج، بجنورد، شیروان، آشخانه و اسفراین و 7 پارک سوار در شهرهای بجنورد، شیروان، آشخانه و اسفراین بازدید کرد تا نواقص آن ها از جمله رنگ آمیزی، بهسازی سرویس های بهداشتی و ... قبل از شروع طرح نوروزی برطرف شود.

وی افزود: 773 دستگاه ناوگان عمومی مسافری شامل 147 دستگاه اتوبوس، 225 دستگاه مینی بوس و 401 دستگاه سواری کرایه عمومی با هزار و 366 راننده آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است.

وی خاطرنشان کرد: برای تامین سوخت این ناوگان، با شرکت نفت مکاتبه شده است تا برای تمام جایگاه های مسیر اصلی فرآورده های نفتی را تامین کنند و هیچ جایگاهی بدون سوخت نماند.

وی ادامه داد: کشیک نوروزی از 24 ماه جاری تا 15 فروردین سال آینده در دفاتر نظارت بر خدمات مسافری در 5 پایانه عمومی مسافری مستقر خواهند شد و مسافران می توانند انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را با آن ها مطرح کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار خراسان شمالی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار خراسان شمالی

    اخبار برگزیده