به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، امان ا... خدمتگزار در این جلسه به اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر به خصوص در ماه مبارک رمضان پرداخت و برخی مصادیق آن را بیان نمودند.

 وی با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته  در دولت تدبیر و امید گفت : در این دولت در حوزه فرهنگی نیز اقدامات و اعتبارات فرهنگی خوبی انجام وهزینه شده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان از کم کاری بعضی دستگاه های متولی فرهنگ گلایه کرد و افزود:  شهرداری ها آمار شفاف ارائه کنند که بودجه های فرهنگی را در چه محلی هزینه می کنند.

فرماندار فاروج اظهار داشت: انشاا... در هفته دولت امسال مجتمع فرهنگی شهر تیتکانلو به بهره برداری می رسد  وشاهد ساخت حوزه های علمیه خواهران و برادران، مجتمع فرهنگی تبلیغات اسلامی و.. نیز هستیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید مانع برگزاری برنامه های شاد در شهرستان شویم افزود: باید ساز و کار اجرای برنامه های شاد را دستگاه های فرهنگی متناسب با شئون ایجاد کنند .

یکی از دلایلی که باعث کاهش نشاط جامعه  شده این است که نتوانستیم شرایط شادی وتفریحی را برای جوانان فراهم کنیم .

امام جمعه فاروج نیز با اشاره به هشدارهای مکرر رهبری در خصوص ولنگاری های فرهنگی گفت: این ولنگاری در حوزه های مختلف، پوشاک ، برنامه های شادی، حتی مراسم ختم  و... دیده می شود.

حجت الاسلام و المسلمین قلی زاده اظهار داشت: از عمل به این فریضه غفلت کرده ایم  و هر چه این غفلت استمرار داشته باشد ضرر آن  گریبانگیر جامعه می شود.

وی تاکید کرد: اگر تذکر لسانی عملیاتی می شد، عروسی ها به ابتذال کشیده نمی شد.