به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، جلسه هماهنگی کنگره بزرگداشت سرداران، شهدای گمنام و 636 شهید شهرستان شیروان با حضور صفایی فرماندار شهرستان شیروان و اعضای ستاد کنگره شهدای شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شیروان برگزار شد.

صفایی فرماندار شهرستان شیروان ضمن اشاره به تغییر تاریخ برگزاری کنگره شهدای شهرستان از هفتم به ششم مردادماه گفت: در آستانه برگزاری این کنگره با شکوه باید فضای شهر تغییر پیدا کند و شهرداری و اعضای کمیته های تخصصی با پیگیری های خود زمینه را برای برگزاری هر چه با شکوهتر کنگره شهدای شهرستان شیروان فراهم سازند.

ایشان افزودند: با استقبال پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر شهید جواد ترقی اوغاز مردم شیروان بار دیگر نشان دادند که پاسدار آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و فراموش نخواهند کرد که وجود این امنیت و آرامش در کشور به برکت خون شهدای گرانقدر این مرز و بوم است.

رئیس ستاد کنگره شهدای شهرستان شیروان اظهار داشت: این سومین کنگره شهدای شهرستان است که انشاء ا... پر بارتر از گذشته برگزار خواهد شد و برگ زرینی در برنامه های فرهنگی و دفاع از دستاوردهای شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

در ادامه اعضای کمیته ها به ارائه گزارش حوزه های تخصصی پرداختند و شرایط را برای برگزاری این مراسم مورد سنجش قرار دادند.

لازم بذکر است کنگره بزرگداشت سرداران، شهدای گمنام و 636 شهید شهرستان شیروان در روز چهارشنبه 6 مردادماه در محل مصلی نمازجمعه این شهرستان برگزار خواهد شد.