به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، علی اصغر ایزدی در خصوص این سفر افزود: بررسی و مرتفع نمودن مسائل و مشکلات استان جهت توسعه استان از مهمترین دغدغه های استاندار خراسان شمالی است.

ایزدی افزود: سفر دو روزه استاندار به تهران در هفته ی جاری جهت کاهش و به حداقل رساندن مشکلات استان بوده است.

وی ادامه داد: حضور در وزارت کشور در خصوص پیگیری مسایل استان و همچنین ملاقات با علی اصغر احمدی معاون جدید سیاسی وزیر کشور جهت تبادل وپیگیری موضوعات  مختلف  سیاسی ، اجتماعی استان از جمله اقدامات ایشان در این سفر بوده است.

مشاور استاندار و معاون روابط عمومی اداره کل حوزه ا ستاندار خبر داد: استاندار خرسان شمالی همچنین در روز سه شنبه، جلسه ای با محمد رضا مخبر دزفولی  دبیر ستاد اجرایی فرمان امام  و با حضور عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت در محل این ستاد داشته اند.

علی اصغر ایزدی افزود: بررسی موضوعاتی از قبیل انعقاد تفاهم نامه جهت آبرسانی ، راه های روستایی و عشایری و همچنین بررسی توسعه و رونق اقتصادی ، محرومیت زدایی  و ایجاد اشتغال در سطح استان در این جلسه مورد تاکید بوده است.

ایزدی همچنین به جلسه استاندار با وزیر ورزش و جوانان اشاره داشت و افزود: گزارشی  درباره ی توانمندی ها و مشکلات استان در این حوزه از سوی استاندار ارائه گردید.

وی خبر داد: در این جلسه  مقرر گردید  خانه ی جوانان استان در آینده نزدیک  راه اندازی شود و مسوولین ذی ربط این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

ایزدی همچنین بیان داشت: استاندار خراسان شمالی در مراسم شکرگزاری برداشت محصول به همراهی رئیس جمهور محترم و تعدادی از اعضاء کابینه حضور یافتند.