به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، متن پیام یحیی نیکدل به شرح ذیل است:

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره)

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد .انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

ملت ما درسایه رهبری های حضرت امام ومقام معظم رهبری  عرصه های علمی پس از انقلاب اسلامی نیز پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه های علمی در میان کشورها یپیشرفته قرار گرفت.

اینجانب به نمایندگی از خانواده  بزرگ صنعت ،معدن وتجارت ضمن تبریک فرارسیدن این ایام خجسته به ملت بزرگ ایران ،مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران ،دولت تدبیر وامید سلامتی وطول عمر رهبر معظم انقلاب و توفیق خدمت هرچه بیشتر دولتمردان وخدمتگزاران جامعه را از ایزد متعال خواهانم