به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، محمدرضا خباز در دیدار اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان، روابط عمومی ها را به منزله چشم و گوش مدیران دستگاه ها توصیف کرد و گفت: روابط عمومی ها زیر نظر عالی ترین مقام اجرایی دستگاه باید با ارائه اطلاعات درست و به موقع به مدیران، از بروز خطا در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها جلوگیری کنند.

وی با ابراز خرسندی از انسجام روابط عمومی های استان و همراهی کامل این مجموعه با دولت برآمده از بطن مردم خاطرنشان کرد: کسی از روابط عمومی ها توقع ندارد حق را باطل و یا باطل را حق جلوه دهند؛ بلکه انتظار این است که واقعیات را بدون کم و کاست و به همان شکلی که هست، منعکس کنند. وی ادامه داد: در این شرایط خطیر و حساس کشور، روابط عمومی ها برای سرافرازی ملت و نظام از عمر، زبان و قلم خود مایه می گذارند و نقش بسیار حساسی بر عهده دارند لذا باید قدردان آنان بود.

استاندار خراسان شمالی با اذعان به این که دولت کنونی در عرصه رسانه ای و اطلاع رسانی بسیار مظلوم است، لزوم آگاه کردن مردم به خدمات و دستاوردها و پاسخگویی موثر به شبهه افکنی و سخنان ناروا، غیرمنطقی و بی پایه و اساس را مورد تاکید قرار داد.

دکتر خباز با اشاره به گلایه های رئیس جمهوری از برخی اعضای دولت که در برابر تخریب ها سکوت می کنند و از دولت دفاع نمی کنند، گفت: معنا ندارد کسی در دولت باشد ولی از سیاست ها و برنامه های آن دفاع نکند. وی ادامه داد: در یک ارکستر همه باید ساز هماهنگ بنوازند. وی هم چنین از برگزاری مستمر جشنواره روابط عمومی های برتر استان حمایت کرد./