به گزارش خبرگزاری برنا؛ دکتر ثمینی ،معاون سیاسی – امنیتی استانداری خراسان شمالی در حاشیه این مراسم با بیان سخنانی ضمن تاکید بر لزوم آمادگی مداوم در جهت مدیریت بحران خواستار برنامه ریزی بهتر و برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز برای افراد در حوزه های مختلف در راستای جلوگیری از وقوع بحران و مواجهه با بحرانها و خطرات احتمالی شد.

در بخش دیگر این برنامه مدیر کل بحران استانداری نیز ضمن قدردانی از مخابرات منطقه خراسان شمالی در جهت برگزاری مانورهای مورد نیاز   جهت  تست آمادگی توانمندی منابع و تجهیزات طراحی شده  ، اظهار امیدواری کرد با برگزاری این برنامه ها نقاط ضعف و قوت در این زمینه مورد سنجش قرار گرفته و با تقویت نقاط قوت ، بهترین مدیریت در زمان وقوع بحرانها به اجرا در آید.

این مانور همزمان با هفته پدافند غیر عامل و با شعار "حصول اطمینان از پایداری شبکه و خدمات مخابراتی در سایه حماسه حسینی" توسط شرکت مخابرات استان و با همکاری جمعیت هلال احمر، اداره کل پدافند غیرعامل وآتش نشانی و دیگر دستگاههای مربوطه در جمع  مسئولین و مدیران استانی و با حضور اعضای کمیته پدافند غیر عامل مخابرات استان  با موضوع اطفاءحریق سوئیچ مخابراتی ، اجرا شد.

در این مراسم با اطفاء حریق تجهیزات مخابراتی توسط بانوان شاغل در حوزه فنی مخابرات استان ،میزان آمادگی کارکنان مخابرات منطقه ، مورد ارزیابی قرار گرفت .

خبرنگار منیژه سهرابی راد