به گزارش خبرگزاری برنا؛ روح الله براتیان با اشاره به اینکه شاه  کلید شورای اسلامی شهر همدلی بین اعضا آن است افزود: این امر را در دور پنجم شورا تجربه کردم که اگر باهمدلی اعضا شورای شهر نبود نمی توانستیم از بحران_شهرداری در سال گذشته بیرون بیام.

وی اظهار کرد:  با همفکری معتمدین و ریش سفیدان محلات ارتباط با مردم را برقرار و با ضمانت_اجرایی در انجام پیشنهادات و مشکلات مطرح شده باید اعتماد مردم را کسب کنیم.

شهردار با اشاره به اینکه تمامی خواسته ها و مشکلات را نمیتوان در زمان کوتاه رفع کرد افزود:مشکلات محلات را اولویت_بندی میکنیم تا باساس امکانات موجود بتوان خدمات بهتری ارائه بدهیم.

براتیان اعلام کرد: تا ١۰روز اینده مشکلات محله خود را بررسی و به شهرداری اعلام تا براساس اولویت در بودجه سال اینده لحاظ کنیم.

شهرداربجنورد همچنین گفت: سال جاری سال عمرانی تفرجگا_هها بوده و اقدامات خوبی در پارک بابا امان, دوبرار,... انجام شد که این امر براساس خواست مردم بود.

وی با اشاره به اینکه ممیزی املاک در شهر در حال انجام است  افزود:نرم افزاری شهرسازی آماده شده که با اجرای این نرم افزار ۸۰ درصد از مراجعات به شهرداری کاسته و روند اداری شهرسازی تسهیل خواهد شد.

شهردار بیان کرد :باتوافق املاکی که در چهاراه مخابرات شده در آینده پارکینگ فعلی چهارراه مخابرات به چهار_برابر ظرفیت تبدیل خواهد شد.

 

انتهای پیام./

خبرنگار منیژه سهرابی ر اد