به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، وی استاندار خراسان شمالی را فردی متخصص، امانت دار، متعهد و مدیری جدی در کار توصیف کرد و افزود: تمام تلاش و اهتمام این وزارتخانه به ویژه شخص وزیر کشور، کمک به مجموعه توان مدیریتی این استان به خصوص مدیریت جدید است. 

معاون وزیر کشور با اشاره به اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان که 14 استاندار هم مشمول آن شدند، تصریح کرد: با توجه به این که شخص وزیر کشور روحیه قانونمداری دارد، با وجود برخی توصیه و سفارش ها حاضر نشد در اجرای این قانون، از مجوزهای خاص برای استثنا شدن برخی افراد استفاده کند.

ناصریان تاکید کرد: همه تلاش ما این بوده است که اجرای این قانون و جا به جایی مدیران، نه تنها تاثیر منفی نداشته باشد، بلکه حتی تاثیری مثبت در روند رشد و توسعه استان ها داشته باشد. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد هم در این دیدار با اشاره به سفر مهرماه 91 مقام معظم رهبری به خراسان شمالی گفت: مسئولان تلاش کنند که خواسته رهبر معظم انقلاب مبنی بر قرار گرفتن این استان در زمره 10 استان برتر محقق شود.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: از استاندار جدید می خواهیم برای امروز و فردای استان برنامه ریزی کند و کارهای بر زمین مانده و پروژه های ناتمام را به سرانجام برساند. وی خطاب به استاندار با بیان این که ما را رفیق خود بدانید، ادامه داد: هم چنین بدانید که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، این مردم شایسته بهترین خدمات هستند. وی تاکید کرد: باید در ادامه ریل گذاری مدیران قبلی و با برنامه ریزی، برای نزدیک تر شدن به مقصد حرکت کرد و در پیشبرد کارها از ظرفیت عظیم مردمی و تجارب پیشین نهایت استفاده را برد.