به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، سرهنگ"محمد غلامی" با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با خودروی 405 اقدام به حمل مقدار قابل توجهی تریاک و انتقال آن از استان های مرکزی به این استان می نماید بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با همکاری و تعامل با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد اقدام به ایجاد چند تور ایست و بازرسی در محور های ورودی آن استان کردند، افزود: ماموران در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی 405 مشکوک و وی را متوقف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو مقدار 20 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند، یادآور شد: در این عملیات یک متهم نیز دستگیر که برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شد.

سرهنگ غلامی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و خودرو نیز راهی پارکینگ شد، افزود: پلیس با قدرت در مقابل سوداگران مرگ ایستاده و به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش شهروندان و سلامت جامعه مختل شود و از مردم عزیز نیز انتظار داریم تا در صورت مشاهده اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/

سهرابی راد