به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،دکتر ولی الله حیاتی در جمع اعضای هیئت رییسه شورای روابط عمومی استان اظهار داشت: روابط عمومی ها نقطه اتصال بین مردم و دستگاه های اجرایی هستند که باید تمام کم و کاستی های مردم را احصا کرده و به مدیران خود ارجاع دهند و بازخورد آن را نیز تحویل مردم مربوطه دهند.

وی تصریح کرد: در شرایط امروز، نقش روابط عمومی از کارکردهای کارگزاران نظام نقشی استثنایی است. حیاتی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در شرایطی هستیم که باید به لحظه در خصوص سیاست های اجرایی، فرهنگی و سایر سیاست های دولت اطلاع رسانی کنیم و مردم نیز با جزئیات در جریان این سیاست ها قرار گیرند.

وی در ادامه سخنان خود اقای قلی زاده سرپرست روابط عمومی استان را فردی صاحب نظر، صاحب قلم و اندیشه معرفی کرد و گفت: امیدواریم با حضور چنین چهره ای مشکلات حوزه روابط عمومی های استان حل شود ضمن آنکه ما نیز حمایت خواهیم کرد.

وی در پایان اظهار داشت: با اطلاع رسانی صحیح، درست و به موقع به مردم باید سیاست های دولت را عملیاتی و اجرایی کنیم. سرپرست روابط عمومی ، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری نیز در این نشست گفت: از ۲۰ سال پیش جهت ارتقای حوزه روابط عمومی ها اقدامات خوبی انجام شده و با توسعه ارتباطات، روزنامه ها و مطبوعات نیز روابط عمومی ها به سمت و سوی مدیریت افکار عمومی هدایت شده اند.

علی قلی زاده افزود: روابط عمومی ها، مشاوران مدیران در حوزه مدیریت افکار عمومی هستند و با توجه به تغییرات سریع ارتباطات این عزیزان دائما سعی می کنند ارتباطی روان و سریع بین مردم و مسوولان همیشه جریان داشته باشد. وی خاطرنشان کرد: در شرایط خاص امروز کشور که شایعات و اخبار کذب وجود دارد باید نقش روابط عمومی ها را جدی گرفت و با تمامی رسانه ها تعامل داشت.

شایان ذکر است چهارشنبه 25 اردیبهشت با حضور تمامی مدیران روابط عمومی سازمانها و دستگاه های استانی در سالن همایش های استانداری خراسان شمالی هیت رئیسه جدید انتخاب خواهد شد.