به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، ولی الله حیاتی در شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور نظام مقدس جمهوری اسلامی به مثابه ۴۱ سال گذشته خود مشغول صف آرایی با دشمنان این مرز و بوم است.

حیاتی افزود: در جنگ تمام عیار و نابرابر اقتصادی امروز همه باید الزامات جنگی را رعایت کنیم که انسجام و همدلی یکی از این الزامات است.

وی تصریح کرد: زمانه امروز ما زمانه انجسام، همدلی و با هم بودن است و اگر اختلاف نظر و سلیقه ای وجود دارد باید کنار بگذاریم.

وی گفت: به رغم تمامی تحریم ها، تهدیدها، کمبودها و فشارهای اقتصادی انقلاب اسلامی بالنده و کوبنده مسیر خود را طی می کند و در دو سال اخیر که اوج فشارها بر ملت ایران بود اما مردم در عرصه های مختلف عمومی مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن سال گذشته حضور گسترده داشتند و به دشمنان ثابت کردند بر عهد خود با انقلاب وفادار هستند.

حیاتی تاکید کرد: در شرایط کنونی چاره ای جز ایستادگی نداریم و تمام تلاش و امکانات خود را برای مقابله با دشمنان به کار ببریم.

وی مطرح کرد: امروز کشورهای استکباری  و کشورهای مرتجع منطقه پیام‌ می فرستند چون فهمیدند آنکه که امنیت منطقه را تامین می کند، نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آنان در مورد پیشرفت جمهوری اسلامی در تکنولوژی های مختلف انگشت حیرت به دهان دارند.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی خاطر نشان کرد: امروز بیش از زمان دیگری نیازمند پمپاژ امید در کشور هستیم و هرکسی بذر یاس و ناامیدی را در کشور بپاشد ناخودآگاه در کنار دشمن قرار گرفته است.

ولی الله حیاتی افزود: با مقاومت و پافشاری بر اهداف انقلاب می توانیم پیروز شویم.

حیاتی گفت: یک نمونه همدلی و انسجام حضور گسترده مردم خراسان شمالی در استقبال از رئیس جمهور بود که این حضور یعنی مردم به رغم تمامی تنگناها در کنار انقلاب هستند و این‌پیام به جهانیان مخابره شد.

وی ادامه داد: اینکه گوش شنوایی در دنیای متمدن امروزی برای ملت ایران وجود ندارد اوج خفت سرمداران غربی است که امروز در مقابل منطق، قدرت نظامی و دفاعی و ملت بزرگ ایران قدرت سخن و ایستادگی ندارند و محکوم به شکست هستند.

حیاتی اشاره داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری زمانی موفق هستیم که بایستیم و تلاش کنیم چرا که بن بستی برای حل مشکلات وجود ندارد و همه باید با انسجام و هم افزایی برای آینده نوید بخش انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

وی اظهار داشت: هفته دولت را در پیش داریم و انتظار دارم روابط عمومی ها خدمات دولت را به عنوان خدمات نظام نقدس جمهوری اسلامی به طور گسترده به مردم اطلاع رسانی کنند.

حیاتی افزود: ما امروز خدمات را در شرایطی ارائه می دهیم که تحت تحریم هستیم و تنها با تکیه بر داشته های خود گام برمی داریم که توفیق ارزشمندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی مطرح کرد: در دسترس بودن مسئولین مورد تاکید استاندار است و مدیران باید در هفته دولت در میان مردم حضور یابند و واقعیت را ببیند و شرایط موجود را برای آنان بازگو کنند و بنارباین دیدارهای مردمی سرلوحه کار مدیران در هفته مردم باشد و این اقدام در سطح استان ارزیابی خواهد شد و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی در اطلاع رسانی این امر اهتمام ویژه داشته باشند.

حیاتی تاکید کرد: مدیران با رسانه ها تعامل خوب و جدی داشته باشید و رسانه ها را عضوی از پیکره خود بدانید و اطلاعات لازم را در اختیار آنان قرار دهید.  

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: