به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، مجید الهی راد در جلسه آموزشی و توجیهی کارکنان صندوق امداد ولایت افزود: ۲۰ میلیارد تومان از این تسهیلات در حوزه تحصیلی، درمانی، فرهنگی و معیشتی اختصاص‌یافته است.

وی ادامه داد: بیش از هشت میلیارد تومان از این تسهیلات نیز در بخش مسکن مددجویان و باقی‌مانده به توسعه اشتغال آن‌ها اختصاص‌یافته است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه به‌سرعت بخشی در ارائه خدمات به مددجویان تأکید کرد و گفت: خدمت در کمیته امداد فرصتی معنوی برای کارکنان است.

وی فعالیت در حوزه پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه را مورد رضای الهی برشمرد و افزود: شما امدادگران باید در خدمت‌رسانی قدردان این نعمت الهی باشید‌.

 الهی راد خدمت در هر جایگاه از کمیته امداد را مهم شمرد و بر انجام کارها به نحو احسنت تا کید کردو گفت: خدمت در این نهاد فرصتی برای خودسازی است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به اینکه باید همه تسهیلات قرض‌الحسنه در مسیر درست هزینه شود، ادامه داد: برای تقویت منابع صندوق از ظرفیت خیران استفاده کنیم.

وی بر سرعت در ارائه خدمت تأکید کرد و ادامه داد: نسبت به انجام نیازمندی مددجویان باید با حساسیت بیشتری فعالیت کنید و کیفیت ارائه خدمات را بالا ببرید و کارهای خود را بدون منت انجام دهید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: