به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، محسن نجات، اردوهای منطقه ی چهار نشاط وامید با حضور بیش از سیصد نفر از دبیران منتخب کانون های جوانان، دانشجویی و روستایی استان های شمال شرق کشور به میزبانی خراسان شمالی که در دو بخش خواهران و برداران برگزار خواهد شد، خبر داد.

وی افزود: دانشکده انقلاب اسلامی شهرستان بجنورد در تاریخ های ۲۵ تا ۲۸مرداد و۲ تا ۵ شهریورماه سال جاری میزبان دبیران منتخب کانون های هلال احمر استان های تهران، سمنان،گلستان،مازندران،خراسان های رضوی و شمالی خواهد بود.

وی بیان کرد: طبیعت گردی،آشنایی بیشتر با اهداف جمعیت هلال احمر الخصوص سازمان جوانان، کارگاه های آموزشی، فعالیت های فرهنگی ، ورزشی و تفریحی ،مانور عملیات امدادی از برنامه های این اردو می باشد‌.

محسن نجات اهداف برگزاری اردوهای منطقه ای را ایجاد روابط و دوستی های جدید دانست و ادامه داد: افزایش نشاط و سلامت اجتماعی، همدلی و ترویج صلح،آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم، زمینه ی آشنایی و دوستی های جدید کار تیمی و مشارکتی بین اعضای جوانان استان ها مطرح کرد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی تمام توان و تلاش خود را جهت میزبان  خوب بودن این دوره از اردوها به کار خواهد گرفت تا ایام به یاد ماندنی را در ذهن و خاطر جوانان منتخب رقم بزند.

انتهای خبر/

سهرابی راد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: