به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، رضا رحب زاده که به همراه استاندار در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت حضور یافته بود ، اظهار داشت: همزمان با هفته دولت، ۴۷۵ پروژه در بخش دولتی با هزینه کرد هزار و ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح می شود‌ رجب زاده افزود : ۱۳۰ پروژه در شهرستان بجنورد، ۵۴ پروژه در شهرستان شیروان، ۶۴ پروژه در شهرستان اسفراین، ۶۳ پروژه در شهرستان مانه و سملقان، ۶۳ پروژه در شهرستان فاروج، ۱۶ پروژه در شهرستان جاجرم، ۱۰ پروژه در شهرستان گرمه و ۷۴ پروژه در شهرستان راز و جرگلان در هفته دولت افتتاح می شود.

وی گفت: در بخش خصوصی نیز ۳۷ پروژه را آماده افتتاح است که این پروژه ها با هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت افتتاح می شود. وی خاطرنشان کرد: ۸۱ پروژه در زمینه امور زیربنایی، ۱۴ پروژه فرهنگی، هشت پروژه آموزشی، ۱۸ پروژه عمران شهری، ۳۲۸ پروژه عمران روستایی، ۹ پروژه بخش عشایر و یک پروژه در بخش ورزشی در هفته دولت در استان افتتاح می شود.

رجب زاده با اشاره به اینکه شمار پروژه های قابل افتتاح در استان نسبت به سال گذشته کاهش دارد خاطرنشان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان در تیرماه جاری هم بیش از ۱۳۰ پروژه در قالب ۳۰ طرح با هشت هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسیده است و پیش از آن هم برخی پروژه های عمرانی افتتاح شده است.

وی تصریح کرد: برخی از پروژه ها از جمله موزه فرش، مرکز قلب بجنورد و ارتقای تخت های بیمارستان جاجرم از ۳۲ به ۶۴ تخت خواب پس از هفته دولت افتتاح خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: