به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،مجید الهی راد با اشاره به اینکه طرح احسان حسینی برای جمع‌آوری نذورات مردمی به منظور کمک به مددجویان و نیازمندان این استان برگزار می شود، افزود: مردم نیکوکار، عزاداران حسینی و هیئت های مذهبی می توانند در قالب اجرای طرح احسان حسینی نذورات خود را به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد اهدا کنند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد این استان در تلاش است با اشاعه فرهنگ دینی و احسان حسینی در کمک به نیازمندان اقدامات شایانی را صورت دهد، تصریح کرد: هم اکنون ۸۵ مرکز نیکوکاری در سراسر استان آماده دریافت کمک ها و نذورات مردمی برای کمک به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان استان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه با بهره‌ مندی از ظرفیت معنوی ائمه جماعات در ایام محرم تلاش داریم خدمات مطلوبی را به اقشار نیازمند ارائه کنیم، اظهار کرد: ماه محرم فضای معنوی بسیار مناسبی برای یاری رسانی به محرومان جامعه است.

وی یادآور شد: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سطح استان تا پایان ماه صفر آماده‌ دریافت و توزیع انفاق و احسان عاشقان سیدالشهدا (ع) است، همچنین نیکوکاران علاوه بر این می توانند از طریق سامانه پرداخت تلفن همراه با شماره #۲*۷*۳*۰۵۸*۸۸۷۷* و نیز شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ می‌توانند کمک‌های خود را اهدا کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: