به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، سرهنگ مهدی شجری در نشست خبری با اصحاب رسانه، با تسلیت ایام حزن و اندوه ابا عبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 57 مورد شواری پزشکی در استان برگزار که در همین رابطه 381 فقره پرونده نیز تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 133 نفر از مشمولان، معاف شده اند، افزود: با اقدامات بعمل آمده تعداد 647 مورد معافیت تحصیلی نیز برای مشمولان صادر شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تعداد 353 نفر از مشمولان غایب به خدمت مقدس سربازی اعزام شده اند.

سرهنگ شجری با بیان اینکه در این راستا تعداد 127 فقره پرونده خاص تشکیل شده است، یاد آور شد: با بررسی های بعمل آمده در طول سال جاری تعداد 686 مورد تماس با سامانه تلفن گویا معاونت وظیفه عمومی ناجا برقرار شده است.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان همچنین با اشاره به اینکه تعداد 11 مورد ملاقات مردمی نیز از ابتدای سال جاری تا کنون برگزار شده است، ادامه داد: برابر بررسی بعمل آمده مشخص شده است که در طول همین مدت تعداد 7 هزار و 838 نفر به معاونت وظیفه عمومی استان و شهرستان های تابعه مراجعه کرده اند.

سرهنگ شجری با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزار و 789 مشمول به خدمت مقدس سربازی اعزام شده اند، گفت: یکی از اولویت های اصلی معاونت وظیفه عمومی رسیدگی به مشکلات مشمولان است.

انتهای خبر/

سهرابی راد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: