به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،دکتر محمد علی شجاعی در جمع رزمندگان و ایثارگران مجموعه استانداری و فرمانداریها اظهار داشت:یک نگاه من به شما ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس این است که جامعه دینی به شما دارد که هنوز ادا نکرده است و برگزاری چنین نشست هایی کمترین کار ممکن برای شماست.

وی افزود: بنیاد شهید در حل مشکلات شما ایثارگران کوتاهی نخواهد کرد اما این تکلیف تمام ادارات است تا در راستای حل مشکلات و دغدغه های شما گام بردارند و آنان نیز پاسخگوی نیازهای شما باشند.

شجاعی با تاکید بر اینکه نگاه ویژه ای به ایثارگران و جانبازان دارم، افزود:برای رفع دغدغه های شما کوتاهی نخواهیم کرد ضمن آنکه مدیران کل استان هم تکلیف دارند هر هفته در یک ساعت خاصی به امور شما ایثارگران رسیدگی کنند و پاسخگوی شما باشند.

وی تصریح کرد: ۷۰درصد تولیدی های موفق استان توسط ایثارگران اداره می شود لذا سایر ایثارگران نیز می توانند در مسیر تاسیس تولیدی قدم بردارند ما نیز از صفر تا صد این موضوع شما را حمایت می کنیم.

شجاعی ادامه داد: وقتی می توانیم از رونق تولید صحبت کنیم که همه ما پای کار باشیم لذا به این بحث ورود جدی تری داشته باشید.

در پایان از ۱۸ نفر از رزمندگان مجموعه استانداری تقدیر بعمل آمد.