به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،مجید الهی راد افزود: بر اساس این طرح کارمندان دولتی، شرکتی و مؤسسات، داوطلبانه و به‌صورت مکتوب، اجازه کسر و برداشت مبلغ مشخصی از حقوق ماهیانه خود را به‌عنوان صدقه جهت کمک به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح، به‌صورت خودکار مبلغی از حقوق ماهیانه کارکنان متقاضی و همکار در این طرح کسر و جهت رسیدگی و حل مشکلات نیازمندان هزینه شود.

مدیرکل کمیته امداد خرسان شمالی درباره نحوه مصرف کمک‌های طرح برکت نیز گفت: کمک‌های کارکنان و کارمندان برای رفع نیازهای عمومی محرومان تحت حمایت کمیته امداد صرف می‌شود.

الهی راد به مزایای اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: کم‌هزینه بودن اجرای طرح، سهولت اجرا، مستمر و پایدار بودن، گستردگی دامنه شمول آن ازجمله مزایای اجرای این طرح هست.

وی با یادآوری اینکه هم‌اکنون حدود ۱۲۰ هزار نفر از ساکنان این استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، افزود: تداوم خدمت به محرومان نیازمند همکاری همه بخش‌های جامعه است.

وی با تأکید بر همدلی و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در کمک به محرومان و نیازمندان، گفت: باید اقدامات عملی بیشتری برای کاهش فاصله طبقات اجتماعی و افزایش توان اقتصادی مددجویان انجام شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: