به گزارش خبرگزاری برنا؛ مهدی بهمنیار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین ظهر روز سه شنبه در مصاحبه ای تلفنی با خبرنگار برنا، گفت:شهرستان اسفراین با پیشینه ورزشی درخشان دارای ۲۴۳۳ورزشکار سازمان یافته میباشد که همگی این ورزشکاران تحت پوشش بیمه ورزشی هستند و در صورت بروز هر گونه آسیبی میتوانند از مزایای این بیمه ورزشی برخوردار شوند.

بهمنیار خاطر نشان‌کرد:تعداد ورزشکاران سازمان‌نیافته اسفراینی بیش از چندهزار نفر است که امیدوارم بتوانیم تمامی آنان را سازمان یافته نمائیم. 

ایمن‌مصاحبه که به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام‌شد بهمنیار اعلام کرد: بیش از ۲۰برنامه متنوع در سطح شهرستان‌اسفراین برگزار خواهد شد که از شاخص ترین برنامه ها میتوان به طرح کنترل ساختار قامتی دختران و زنان روستایی اشاره کرد که تاکنون بیش از ۵۰۰ دختر و زن در این طرح مورد بررسی قرار گرفته است .

بهمنیاردر ادامه ابراز کرد:شهرستان اسفراین دارای ۶۱هیئت ورزشی میباشد که آقایان در۳۳رشته و بانوان۲۸رشته ورزشی فعالیت دارند.

مهدی بهمنیار به آمار ۳۰۰۰نفری علاقمندان به اوقات فراغت در تابستان سال جاری اشاره کرد و گفت:ورزشکارانی که در تابستان سال  ۹۸ اوقات خود را در رشته های مختلف ورزشی گذرانده اند بیش از ۳۰۰۰هزار نفر میباشند.

مهدی بهمنیار در پایان پیرامون خانه های ورزش روستایی گفت:اسفراین دارای ۹خانه ورزشی روستایی است که ۱ خانه ورزش روستایی دیگر در هفته تربیت بدنی تجهیز و به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین گفت:در نیمه نخست سال جاری ورزشکاران اسفراینی در رشته های جودو،کاراته،ووشو،تکواندو ،پرورش اندام و موفق به کسب ۱۹مقام سومی،۱۸مقام دومی و همچنین نیز در مسابقات تیمی به عناوینی دست پیدا نمودند.

خبرنگار اکرم عباسی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: