به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،امروز بجنورد برای نخستین بار میزبان میهمانانی بود که بخشی از سرمایه و دارایی خود را به عنوان هبه برای صرف امور بهداشتی و درمانی به مردم بخشیدند.

نخستین همایش تجلیل از خیرین که به همت مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی در محل هتل داریوش برگزار شد، با حضور مسئولان کشوری و استانی و همچنین خیران نیک اندیش رنگ و بویی دیگر گرفت. 

دکتر حسینعلی شهریاری دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور و هیئت همراه، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی استاندار، دکتر سید احمد هاشمی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، مهندس علیرضا صفاری مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان، سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی، دکتر محمدحسین انصاری مود رئیس سازمان نظام پزشکی و سایر مسئولان استانی از میهمانان این همایش بودند.

برپایه این گزارش، در نخستین همایش تجلیل از خیرین که با حضور خیرین و خانواده های آن ها برگزار شد، از 28 خیر استان با اهدای لوح سپاس قدردانی و تجلیل شد.

در این همایش جمعی از خیرین نیز اعلام آمادگی خود را برای اهدای زمین جهت ساخت پایگاه های سلامت شهری و روستایی و همچنین اعطای کمک های نقدی به مجمع خیرین خراسان شمالی اعلام کردند.

تجلیل و بیان اهمیت و رسالت مجمع خیرین محور اصلی این همایش بود.  

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: