به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،سمانه سدیدی مسئول کلبه مهربانی در این مراسم گفت:سومین جشنواره عروسکی کلبه مهربانی به همت بانوان انجمن سفیران مهربانی و با حمایت ارگان های دولتی از جمله اداره ورزش و جوانان و شهرداری برگزار گردید.

سدیدی افزود:حدود ۳۰۰نونهال و دانش آموز از ۱۲مهدکودک و مدرسه در این برنامه حضور داشتند که ۲۷۵عدد عروسک جمع آوری شد.

سمانه سدیدی ضمن بیان اینکه کارهای خیر همیشه با مشارکت بی نظیر شهروندان اسفراینی روبرو بوده است گفت:سازمان های مردم نهاد که از دل مردم بوجود آمده اند میتوانند بیشترین تاثیر مشارکت رادر بین مردم داشته باشند.

وی در جمع بچه ها و خانواده هایشان در این جشنواره عروسکی اظهار کرد: تمام زمان‌هایی که برای بچه‌ها کار کردم، برایم خاطره‌های خوش به جا گذاشتند.و آنها را همچون فرزندانم خودم دوست میدارم و امیدوارم خدا به همه کسانی که برای شادی دل کودکان کارمی‌کنند، توان و سلامتی بدهد، که همچنان در خدمت بچه‌ها باشند.

 در حاشیه برگزاری این برنامه خاله گندم و عموپاکبان برا بچه ها برنامه های شاد و مفرحی را انجام دادندو پخش آهنگ‌های شاد کودکانه، از دیگر برنامه‌های این روز بود.

سمانه سدیدی هدف از این برنامه را جمع اوری عروسک ها برا کودکان نیازمند و  ایجاد شور و نشاط در میان کودکان و نوجوانان اسفراینی اعلام کرد.

بر اساس این خبر، عروسک های جمع آوری شده ی جشنواره به همراه تعداد دیگری عروسک اواخر آبانماه در بین کودکان توزیع خواهد شد.