به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، ولی الله حیاتی در نشست تعاملی هیات های نظارت و اجرای انتخابات شهرستان بجنورد، اظهار داشت: نامزدهای انتخابات مجلس باید شماره حساب مالی و مسیول مالی ستاد خود را برای بررسی پرداخت های مالی جهت تبلیغات اعلام کنند.

حیاتی افزود: تمام باید و نباید انتخاباتی  در روز ۲۲ بهمن ماه به کاندیداهای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی طی نشستی با حضور اعضای هیئت اجرایی و نظارت اعلام می‌شود.

وی ادانه داد: شهرداری‌ها نقاطی را برای تبلیغات متمرکز در شهر در نظر بگیرند و کمیته امحا در سطح شهرستان برای از بین بردن تبلیغات خلاف قانون فعال شود.

حیاتی گفت: در حوزه انتخابیه بجنورد چهار کاندیدای همنام وجود دارد باید این موضوع تعیین تکلیف شود به حوزه اعلام شود و نمایندگان فرماندار بدانند در شمارش آرا چگونه عمل کند.

وی مطرح کرد: امکانات و تجهیزات برگزاری انتخابات از قبل مناطق صعب العبور استان جانمایی شود و شعب اخذ رای ۴۸ ساعت قبل از برگزاری انتخابات باید تجهیز شوند.

دکتر حیاتی خاطر نشان کرد: وظیفه هیئت نظارت و اجرا برگزاری انتخابات سالم و قانونمند باشد که باید با تعامل و هم اندیشی این هدف تحقق یابد.

وی تاکید کرد: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال مایوس کردن مردم برای حضور در انتخابات می‌باشد بنابراین باید با افزایش اعتماد مردمی، حداکثر حضور و مشارکت مردم را در پای صندوق‌های رای رقم بزنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: