به گزارش خبرنگار برنا از اندیمشک، جلسه شورای اداری شهرستان اندیمشک ظهر امروز در سالن ورزشی شهید سروندی شهر اندیمشک و مطابق با دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.

فریدون حسنوند در این نشست ضمن تاکید بر مقابله با بیماری کرونا، اظهار کرد: برای مقابله با ویروس منحوس کرونا، تدبیر و برنامه ریزی مناسب و رعایت نکات بهداشتی در تمامی زمینه ها مطابق با نیاز شهروندان لازم و ضروری است.

او با بیان اینکه دشمنان در حال برنامه ریزی برای زدن آسیب به انقلاب اسلامی هستند، گفت: توجه به روحیه بسیجی و تلاش جهادی برای پیشرفت کشور همواره سد راه دشمنان بوده و باید برای مقابله با این نفاق پراکنی ها برای دوران پس از کرونا برنامه ریزی کرد.

 نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی افزود: در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان و شهدا از جان خود برای کشور و انقلاب گذشتند و با جانفشانی برای کشور امنیت و آرامش را به این مرز و بوم هدیه دادند و اینک وظیفه همه ما است که برای پیشرفت کشور و مقابله با بیماری کرونا با تکیه بر روحیه جهادی و انقلابی تلاش و برنامه ریزی و عمل کنیم.

او کمک مومنانه را ابتکاری جالب توجه و قابل ستایش از سوی مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: کمک مومنانه و کمک به اقشار آسیب دیده نباید محدود به یک زمانی خاص باشد و ضرورت دارد برای تامین نیاز  اقشار آسیب پذیر بیش از گذشته تلاش و اقدام لازم را به اجرا رساند.

حسنوند همکاری و هماهنگی میان دستگاه های اجرایی را یک اصل مهم در حرکت به سوی پیشرفت و توسعه دانست و تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع و عدم سردرگمی آن در سیکل اداری با هماهنگی میان دستگاه های مختلف امکان پذیر است و نباید شیوع کرونا مسیر خدمت رسانی به مردم را ناهموار کند.

او اولویت اول کشور و اندیمشک را ایجاد اشتغال دانست و بیان کرد: توسعه اقتصادی شهرستان نیازمند برنامه ریزی و انجام کار جهادی است و تمام دستگاه های اجرایی باید از سرمایه گذاری در شهر حمایت و مسیر توسعه اندیمشک را هموار کنند.

رییس کمیسیون انرژی مجلس در پایان اظهار کرد: موضوع بیکاری دغدغه اصلی خانواده ها و جوانان است که این مهم تنها با تلاش شبانه روزی مسوولین قابل رفع است و همه باید دست در دست هم تلاش کنیم تا ایرانی آباد سر بلند و مقدر بسازیم و تحویل آیندگان دهیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: